-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт
Тендер Prozorro UA-2025-10-07-013518-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
37fae516c2f5435cb64ed48b477c16ee
Внутрішній номер закупівлі:
26671898
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-07-013518-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588688
-
Адреса:
88006, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Волонтерів, буд. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Павло Мучичка +380993395292 zakupkaarz@zk.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.10.2025 16:40 - 12.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.10.2025 16:40 - 15.10.2025 00:00
Аукціон:
15.10.2025 12:03 - 15.10.2025 12:26
Період кваліфікації:
15.10.2025 12:26 - 20.10.2025 16:18
Період завантаження договору:
26.10.2025 00:00 - 05.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт