-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт
Оголошено тендер
350 000.00
UAH
Номер:
f8915f59a1c34f8284626bd6f8cc2485
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-07-013935-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588688
-
Адреса:
88006, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Волонтерів, буд. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588688
-
Адреса:
88006, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Волонтерів, буд. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
07.10.2025 15:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Брус 6000/750/1500мм
Кількість
4 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Клей для плитки 25 кг
Кількість
40 штука
Період постачання
(не задано)
OSB плита 15х1250х2500мм
Кількість
50 штука
Період постачання
(не задано)
Пластикова вагонка ПВХ 250х6000х8мм
Кількість
125 метр квадратний
Період постачання
(не задано)
Сітка будівельна фасадна армована 50м 5х5мм
Кількість
8 рулон
Період постачання
(не задано)
Фарба для стін акрилова водоемульсійна 12,6 кг
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Плитка полова 600х600мм
Кількість
125 метр квадратний
Період постачання
(не задано)
Суміш для затирання швів 2 кг.
Кількість
13 штука
Період постачання
(не задано)
Розетка побутова із заземленням
Кількість
22 штука
Період постачання
(не задано)
Коробки під розетки
Кількість
26 штука
Період постачання
(не задано)
Стельовий світильник LED 300х300мм
Кількість
11 штука
Період постачання
(не задано)
Кабель мідний (2х2,5 ШВВП)
Кількість
30 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Кабель мідний (2х1,5 ШВВП)
Кількість
140 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Пароізоляційна плівка 75 кв.м
Кількість
2 рулон
Період постачання
(не задано)
Гідроізоляційна плівка 75 кв.м
Кількість
2 рулон
Період постачання
(не задано)
Шурупи (Саморізи 3,5х35мм)
Кількість
5000 штука
Період постачання
(не задано)
Шурупи (Саморізи 5х100мм)
Кількість
150 штука
Період постачання
(не задано)
Грунтовка кварцова 10л.
Кількість
7 штука
Період постачання
(не задано)
Цемент 400 універсальний 25 кг.
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Вимикач двох клавішний
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Суміш для приклеювання та армування 25 кг
Кількість
70 штука
Період постачання
(не задано)
Декоративна штукатурка (барашек) 25кг
Кількість
38 штука
Період постачання
(не задано)
Мінеральна вата (50 мм) 18 м2
Кількість
18 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума350 000.00 UAH