-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Пароконвектомат)
Тендер Prozorro UA-2025-10-07-012013-a
Завершена
165 174.00
UAH з ПДВ
Номер:
19444dc7a62a486596c7256b5ae106cd
Внутрішній номер закупівлі:
26670389
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-07-012013-a
Замовник:
ОДЕСЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2524)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321920
-
Адреса:
65062, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ АРТУРА САВЕЛЬЄВА, будинок 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Сулик Артем 380487024881 ASulyk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
165 174.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.10.2025 15:55 - 12.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.10.2025 15:55 - 15.10.2025 17:00
Аукціон:
16.10.2025 15:33 - 16.10.2025 16:14
Період кваліфікації:
16.10.2025 16:14 - 22.10.2025 14:56
Період завантаження договору:
28.10.2025 00:00 - 07.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴165 174.00 код ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Пароконвектомат)