-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Пароконвектомат)
Оголошено тендер
165 174.00
UAH
Номер:
49ee12867e304d25b430b6e7d7df8438
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-07-014861-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОДЕСЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2524)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321920
-
Адреса:
65062, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ АРТУРА САВЕЛЬЄВА, будинок 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ОДЕСЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2524)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321920
-
Адреса:
65062, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ АРТУРА САВЕЛЬЄВА, будинок 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
165 174.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Пароконвектомат)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
07.10.2025 15:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:1002030 - Матеріально-технічне забезпечення Державної прикордонної служби України та утримання її особового складу
Сума165 174.00 UAH