-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2025-10-07-011820-a
Торги не відбулися
341 052.00
UAH з ПДВ
Номер:
0f63fc9619a14b38894ded7e930a27e8
Внутрішній номер закупівлі:
26670213
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-07-011820-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427775
-
Адреса:
47234, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, селище Залізці, вул. Шевченка, буд. 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Жураковська +380977624153 zakupki_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
341 052.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.10.2025 15:49 - 12.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.10.2025 15:49 - 15.10.2025 00:00
Аукціон:
з 15.10.2025 13:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴341 052.00 ДК 021:2015 - 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)