• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 - 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)

Оголошено тендер

341 052.00 UAH
Номер: e1d803286300443089e138b3746e5d40
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-07-013046-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради
Очікувана вартість: 341 052.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 07.10.2025 14:53

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 - 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 20 тисяча кубічних метрів
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗалозецька
Сума306 946.80 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗалозецька
Сума34 105.20 UAH