• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Бензин та дизельне паливо

Завершена

4 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 40 000.00 UAH
Номер: 0448267c12ca45fe919961f7e9014249
Внутрішній номер закупівлі: 2664669
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-10-26-001637-b   
Замовник: ПрАТ Київобленерго
Контактна особа: Цікаленко Олена Олексіївна +380444590732 olena.tsikalenko@koe.vsei.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 4 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 40 000.00 UAH
Період уточнення: 26.10.2018 22:53 - 01.11.2018 10:00
Період прийому пропозицій: 26.10.2018 22:53 - 11.11.2018 10:00
Аукціон: 12.11.2018 12:04 - 12.11.2018 12:31
Період кваліфікації: 12.11.2018 12:31 - 16.11.2018 15:20
Період завантаження договору: 12.11.2018 12:31 - 02.12.2018 12:31
Нецінові критерії:
Відстань від АЗС до Центрального офісу СМіТ 20%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо рідинне по бланках дозволу (талонах) (БЕНЗИН А-95, БЕНЗИН А-92, ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛЬНЕ) для СМіТ ЦО
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 122300 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04136, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Стеценка, 1а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГЛОБАЛ СЕЙЛ"

Оскарження: 12.11.2018 12:31 - 27.11.2018 00:00
Початкова пропозиція 3 700 940.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 660 581.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.11.2018 15:20
Документи 50
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХОЙЛ ЛТД"
Початкова пропозиція 3 761 658.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 700 788.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 7
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Початкова пропозиція 3 877 569.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 877 569.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 799a02823cfd4d18b00b7984db7a5abb
Ідентифікатор договору: UA-2018-10-26-001637-b-b1
Постачальник: ТОВ "ГЛОБАЛ СЕЙЛ"
Номер договору: 4600017124
Сума договору: 3 660 581.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.12.2018 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 04.12.2018 00:00
Статус:
Підписаний
договір поставки
p7s
sign.p7s