-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин та дизельне паливо
3 660 581.00
UAH з ПДВ
Номер:
799a02823cfd4d18b00b7984db7a5abb
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-26-001637-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ГЛОБАЛ СЕЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41915030
-
Контактна особа:
АУРЕЛІЯ МАЛІКОВА +380444943111 global.sale.global@gmail.com
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА, будинок 54, офіс 3
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
4600017124
Дата підписання:
04.12.2018 00:00
Період дії договору:
04.12.2018 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
3 660 581.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 660 581.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо рідинне по бланках дозволу (талонах) (БЕНЗИН А-95, БЕНЗИН А-92, ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛЬНЕ) для СМіТ ЦО
Кількість
122300 літр
Період постачання
до 31.12.2019