-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Чоботи робочі захисні (зимові)
Тендер Prozorro UA-2025-10-03-009693-a
Завершена
98 280.00
UAH з ПДВ
Номер:
fdec81b381a44a0c80f48ddd8e6cf035
Внутрішній номер закупівлі:
26639837
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-03-009693-a
Замовник:
Комунальна спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123450
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Першотравнева, б.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Парапанов Сергій Миколайович +380617874850 ksvass.kobra@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18830000-6 Захисне взуттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
98 280.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.10.2025 15:21 - 08.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.10.2025 15:21 - 11.10.2025 00:00
Аукціон:
з 13.10.2025 12:22
Період кваліфікації:
11.10.2025 00:00 - 13.10.2025 13:09
Період завантаження договору:
19.10.2025 00:00 - 29.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴98 280.00 Чоботи робочі захисні (зимові)