• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Чоботи робочі захисні (зимові)

Оголошено тендер

98 280.00 UAH
Номер: 1a0b462427e04b16a71d74f8e9ddbc1a
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-03-010967-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальна спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба
Замовник: Комунальна спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба
Очікувана вартість: 98 280.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Чоботи робочі захисні (зимові)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуття
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 03.10.2025 14:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8110 - Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапоріжжя
Сума98 280.00 UAH