-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт пожежної сигналізації в будівлі громадсько-побутового корпусу закладу фахової передвищої освіти "Київський міський медичний фаховий коледж" за адресою: вул. Братиславська, 5
Тендер Prozorro UA-2025-10-03-003544-a
Завершена
3 806 923.00
UAH з ПДВ
Номер:
2d6e6b1346d8404db44b01e42f2c785b
Внутрішній номер закупівлі:
26633665
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-03-003544-a
Замовник:
Заклад фахової передвищої освіти " Київський міський медичний фаховий коледж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416136
-
Адреса:
02166, Україна, Київська область, Київ, вул. Братиславська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шаблій Володимир Іванович 380445189429 vh07@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 806 923.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.10.2025 11:19 - 19.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.10.2025 11:19 - 22.10.2025 00:00
Аукціон:
з 22.10.2025 14:53
Період кваліфікації:
22.10.2025 00:00 - 27.10.2025 14:13
Період завантаження договору:
02.11.2025 00:00 - 12.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 806 923.00 Капітальний ремонт пожежної сигналізації в будівлі громадсько-побутового корпусу закладу фахової передвищої освіти "Київський міський медичний фаховий коледж" за адресою: вул. Братиславська, 5