-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт пожежної сигналізації в будівлі громадсько-побутового корпусу
Оголошено тендер
3 810 000.00
UAH
Номер:
240e04caccea471ab45e63b1604cbf14
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-13-006524-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Заклад фахової передвищої освіти " Київський міський медичний фаховий коледж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416136
-
Адреса:
02166, Україна, Київська область, Київ, вул. Братиславська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Заклад фахової передвищої освіти " Київський міський медичний фаховий коледж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416136
-
Адреса:
02166, Україна, Київська область, Київ, вул. Братиславська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 810 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт пожежної сигналізації в будівлі громадсько-побутового корпусу
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
3130 Капітальний ремонт
Дата опублікування:
13.05.2025 11:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 810 000.00 UAH