• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Знаки дорожні

Відсутні

Завершена

30 270.00 UAH з ПДВ
Номер: 9979cadb15a743a0b92fe5d8344ff3ee
Внутрішній номер закупівлі: 26628021
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-02-011940-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олександр Нікітюк +380972220362 nik0972220362@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 30 270.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.10.2025 16:41 - 07.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 02.10.2025 16:41 - 10.10.2025 12:00
Аукціон: 13.10.2025 12:52 - 13.10.2025 13:15
Період кваліфікації: 13.10.2025 13:15 - 14.10.2025 08:04
Період завантаження договору: 20.10.2025 00:00 - 30.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴30 270.00 Знаки дорожні