-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Знаки дорожні
Оголошено тендер
30 270.00
UAH
Номер:
825eb2b561794937b46aa9dae863b4bf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-02-014134-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36965797
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, Кременчуцький район, місто Горішні Плавні, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36965797
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, Кременчуцький район, місто Горішні Плавні, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
30 270.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Знаки дорожні
Примітки:
Відсутні
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.10.2025 16:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Знак дорожній (табличка) Викидати сміття заборонено»
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Знак дорожній
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяГорішньоплавнівська
Сума30 270.00 UAH