-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (кейтеринг)
Тендер Prozorro UA-2025-10-02-009430-a
Торги не відбулися
53 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
45daf34a307442fea474c1c984ecedaa
Внутрішній номер закупівлі:
26625546
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-02-009430-a
Замовник:
КУ Білівський опорний заклад середньої освіти |-||| ступенів Чортківської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
24618851
-
Адреса:
48514, Україна, Тернопільська область, село Біла, вул. Буракова, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хомут Ольга Михайлівна +380672503567 olgahomut222@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
53 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.10.2025 15:13 - 07.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.10.2025 15:13 - 10.10.2025 00:00
Аукціон:
з 10.10.2025 13:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴53 000.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (кейтеринг)