• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (кейтеринг)

Оголошено тендер

53 000.00 UAH
Номер: cdaedb72170e4425b6770376becf129e
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-02-008363-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КУ Білівський опорний заклад середньої освіти |-||| ступенів Чортківської міської ради Тернопільської області
Замовник: КУ Білівський опорний заклад середньої освіти |-||| ступенів Чортківської міської ради Тернопільської області
Очікувана вартість: 53 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (кейтеринг)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 02.10.2025 13:37
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 1-4 класів
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 656 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 5-9 класів
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 288 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 10-11 класів
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 64 послуга
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1279 - Реалізація заходів за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧортківський
Сума22 960.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧортківська
Сума30 040.00 UAH