-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Витратні матеріали для встановлення камер відеоспостереження (Кабель (провід) для передачі електричної енергії)
Тендер Prozorro UA-2025-10-02-008952-a
Завершена
407 970.00
UAH з ПДВ
Номер:
50718d3d6481457e8132c72dc74c1234
Внутрішній номер закупівлі:
26625066
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-02-008952-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43022656
-
Адреса:
50101, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ АТО, будинок 30 В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Павлова +380564620422 kp.cep.kmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
407 970.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.10.2025 14:57 - 07.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.10.2025 14:57 - 10.10.2025 00:00
Аукціон:
10.10.2025 15:20 - 10.10.2025 15:43
Період кваліфікації:
10.10.2025 15:43 - 14.10.2025 17:20
Період завантаження договору:
20.10.2025 00:00 - 30.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴407 970.00 ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Витратні матеріали для встановлення камер відеоспостереження (Кабель (провід) для передачі електричної енергії)