-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Витратні матеріали для встановлення камер відеоспостереження (Кабель (провід) для передачі електричної енергії)
Оголошено тендер
407 970.00
UAH
Номер:
be008bce0c65456f8a9afaa5d3dce702
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-01-013148-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43022656
-
Адреса:
50101, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ АТО, будинок 30 В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43022656
-
Адреса:
50101, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ АТО, будинок 30 В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
407 970.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Витратні матеріали для встановлення камер відеоспостереження (Кабель (провід) для передачі електричної енергії)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.10.2025 16:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8240 - Заходи та роботи з територіальної оборони
Адміністративно-територіальна класифікаціяМеталургійний
Сума407 970.00 UAH