-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (жовтень 2025 р.)
Тендер Prozorro UA-2025-10-02-008419-a
Торги не відбулися
25 578.90
UAH з ПДВ
Номер:
c8383201408a4644b695dfe980648594
Внутрішній номер закупівлі:
26624535
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-02-008419-a
Замовник:
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221969
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, м. Луцьк, ВУЛ. ШОПЕНА, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Рибачук +380956726104 rubachykn@ukr.net http://www.ounb.lutsk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 578.90 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.10.2025 14:55 - 07.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.10.2025 14:55 - 10.10.2025 01:00
Аукціон:
з 13.10.2025 11:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 578.90 Газове паливо (жовтень 2025)