• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Газове паливо (жовтень 2025 р.)

Оголошено тендер

25 578.90 UAH
Номер: 16cf4f0b0eef4da7b483858b5540b357
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-02-007109-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
Замовник: ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
Очікувана вартість: 25 578.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газове паливо (жовтень 2025 р.)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 02.10.2025 12:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяВолинська
Сума25 578.90 UAH