-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Проведення цитологічних, гістологічних досліджень операційного та біопсійного матеріалу, аутопсійного (секційного) матеріалу (Код ЄЗС ДК 021:2015: 85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні)
Тендер Prozorro UA-2025-10-02-006748-a
Завершена
287 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7f3ef9dbec2547478ed4ce27477b3aa6
Внутрішній номер закупівлі:
26622847
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-02-006748-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОДЕНКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993428
-
Адреса:
78100, Україна, Івано-Франківська область, місто Городенка, вул. Шептицького 24 - е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сидорак Альона Миколаївна +380343021092 crl-horodenka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
287 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.10.2025 13:53 - 07.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.10.2025 13:53 - 10.10.2025 13:45
Аукціон:
з 13.10.2025 15:28
Період кваліфікації:
10.10.2025 13:45 - 13.10.2025 14:46
Період завантаження договору:
19.10.2025 00:00 - 29.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴287 000.00 Проведення цитологічних, гістологічних досліджень операційного та біопсійного матеріалу, аутопсійного (секційного) матеріалу (Код ЄЗС ДК 021:2015: 85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні)