-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення цитологічних, гістологічних досліджень операційного та біопсійного матеріалу, аутопсійного (секційного) матеріалу (Код ЄЗС ДК 021:2015: 85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні)
Оголошено тендер
287 000.00
UAH
Номер:
8105d12fea49478ba78486a1a9333c56
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-02-001502-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОДЕНКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993428
-
Адреса:
78100, Україна, Івано-Франківська область, місто Городенка, вул. Шептицького 24 - е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОДЕНКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993428
-
Адреса:
78100, Україна, Івано-Франківська область, місто Городенка, вул. Шептицького 24 - е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
287 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Проведення цитологічних, гістологічних досліджень операційного та біопсійного матеріалу, аутопсійного (секційного) матеріалу (Код ЄЗС ДК 021:2015: 85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Дата опублікування:
02.10.2025 09:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума287 000.00 UAH