• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки

ЛОТ 1- Відновлення газопостачання на об’єктах теплопостачання КНП ММР «ЦПМСД №6», що знаходяться за адресами: м. Миколаїв, вул. Дачна, 5; вул. В. Благовісного, 4Б; М. Корениха, вул. Ольшанського, 18Б; ЛОТ 2 - Відновлення газопостачання на об’єктах теплопостачання КНП ММР «ЦПМСД №6», що знаходиться за адресою: м. Миколаїв, В. Корениха, вул.Гарнізонна,1-В

Торги не відбулися

7 815.00 UAH з ПДВ
Номер: 368aa6d5e00e4c5b90b68b7677382d8e
Внутрішній номер закупівлі: 26622337
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-02-006242-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6"
Контактна особа: Наталя Дейнека +380930482628 buh.cpmsd6@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 7 815.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.10.2025 13:14 - 07.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 02.10.2025 13:14 - 10.10.2025 00:00
Аукціон: з 10.10.2025 14:15

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴3 222.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
  • Лот №2 ₴4 593.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки