-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Оголошено тендер
7 815.00
UAH
Номер:
9b912a39094e4a1f9eb7f61b65f21965
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-02-006780-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25375178
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Шосейна, буд. 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25375178
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Шосейна, буд. 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 815.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Примітки:
ЛОТ 1- Відновлення газопостачання на об’єктах теплопостачання КНП ММР «ЦПМСД №6», що знаходяться за адресами: м. Миколаїв, вул. Дачна, 5; вул. В. Благовісного, 4Б; М. Корениха, вул. Ольшанського, 18Б; ЛОТ 2 - Відновлення газопостачання на об’єктах теплопостачання КНП ММР «ЦПМСД №6», що знаходиться за адресою: м. Миколаїв, В. Корениха, вул.Гарнізонна,1-В
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування:
02.10.2025 12:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Відновлення газопостачання на об’єктах теплопостачання КНП ММР «ЦПМСД №6», що знаходяться за адресами: м. Миколаїв, вул. Дачна, 5; вул. В. Благовісного, 4Б; М. Корениха, вул. Ольшанського, 18Б
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Відновлення газопостачання на об’єктах теплопостачання КНП ММР «ЦПМСД №6», що знаходиться за адресою: м. Миколаїв, В. Корениха, вул.Гарнізонна,1-В
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума7 815.00 UAH