-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Вузли обліку для вимірювання витрат води за кодом ДК 021:2015 – 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Тендер Prozorro UA-2025-10-01-012250-a
Завершена
3 721 450.00
UAH з ПДВ
Номер:
99f7707eea00457d8a8cb55bc4d94159
Внутрішній номер закупівлі:
26615500
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-01-012250-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Жовтоводський Водоканал" Дніпропетровської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32182594
-
Адреса:
52204, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул 8-го Березня, 40а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Едуард Іщенко +380503621099 snab@evk.dp.ua https://evk.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 721 450.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.10.2025 18:24 - 06.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2025 18:24 - 09.10.2025 00:00
Аукціон:
з 09.10.2025 11:55
Період кваліфікації:
09.10.2025 00:00 - 09.10.2025 19:18
Період завантаження договору:
15.10.2025 00:00 - 25.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 721 450.00 Вузли обліку для вимірювання витрат води за кодом ДК 021:2015 – 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів