-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вузли обліку для вимірювання витрат води за кодом ДК 021:2015 – 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Оголошено тендер
3 721 450.00
UAH
Номер:
7cc9aab26635436083a047e40f6b6e65
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-01-014952-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Жовтоводський Водоканал" Дніпропетровської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32182594
-
Адреса:
52204, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул 8-го Березня, 40а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Жовтоводський Водоканал" Дніпропетровської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32182594
-
Адреса:
52204, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул 8-го Березня, 40а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 721 450.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вузли обліку для вимірювання витрат води за кодом ДК 021:2015 – 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування:
01.10.2025 18:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 721 450.00 UAH