-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт туалету для дівчат І учбового корпусу комунального закладу «Матвіївський академічний ліцей» Запорізької обласної ради (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-10-01-011786-a
Завершена
724 921.00
UAH з ПДВ
Номер:
18b982f9d31543db9e3f4010988cf9d5
Внутрішній номер закупівлі:
26614996
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-01-011786-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАТВІЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520196
-
Адреса:
70035, Україна, Запорізька область, Запорізький р-н, село Матвіївка, вулиця Центральна, будинок 71-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Анатоліївна Гаценко +380956003153 matv-dzo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
724 921.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.10.2025 17:15 - 06.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2025 17:15 - 09.10.2025 00:00
Аукціон:
з 09.10.2025 13:53
Період кваліфікації:
09.10.2025 00:00 - 10.10.2025 16:50
Період завантаження договору:
16.10.2025 00:00 - 26.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴724 921.00 Поточний ремонт туалету для дівчат І учбового корпусу комунального закладу «Матвіївський академічний ліцей» Запорізької обласної ради (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)