-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт туалету для дівчат І учбового корпусу комунального закладу «Матвіївський академічний ліцей» Запорізької обласної ради (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
724 921.00
UAH
Номер:
4f4b04ede21047749f49c6d1c61ee58a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-01-014488-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАТВІЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520196
-
Адреса:
70035, Україна, Запорізька область, Запорізький р-н, село Матвіївка, вулиця Центральна, будинок 71-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАТВІЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520196
-
Адреса:
70035, Україна, Запорізька область, Запорізький р-н, село Матвіївка, вулиця Центральна, будинок 71-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
724 921.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт туалету для дівчат І учбового корпусу комунального закладу «Матвіївський академічний ліцей» Запорізької обласної ради (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.10.2025 17:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМатвіївка
Сума724 921.00 UAH