-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт Управління соціальної та ветеранської політики Подільської районної в місті Києві державної адміністрації (облаштування вхідних груп з встановленням пандуса та підйомників для громадян з обмеженими можливостями , облаштування безбар’єрного простору для маломобільних груп населення, заміна вікон) за адресою: за адресою: вул. Межигірська, 25 А
Тендер Prozorro UA-2025-10-01-009653-a
Торги не відбулися
1 698 644.00
UAH з ПДВ
Номер:
d0ac838835e9492db3cbc0f9fdbc4381
Внутрішній номер закупівлі:
26612908
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-01-009653-a
Замовник:
Управління соціальної та ветеранської політики Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393782
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА, будинок 31-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дружкова Кароліна Володимирівна 380444824199 buhobl-07@kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 698 644.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.10.2025 17:42 - 12.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2025 17:42 - 15.10.2025 12:00
Аукціон:
з 16.10.2025 11:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 698 644.00 Капітальний ремонт Управління соціальної та ветеранської політики Подільської районної в місті Києві державної адміністрації (облаштування вхідних груп з встановленням пандуса та підйомників для громадян з обмеженими можливостями , облаштування безбар’єрного простору для маломобільних груп населення, заміна вікон) за адресою: за адресою: вул. Межигірська, 25 А