-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт Управління соціальної та ветеранської політики Подільської районної в місті Києві державної адміністрації (облаштування вхідних груп з встановленням пандуса та підйомників для громадян з обмеженими можливостями , облаштування безбар’єрного простору для маломобільних груп населення, заміна вікон) за адресою: за адресою: вул. Межигірська, 25 А
Оголошено тендер
1 698 644.00
UAH
Номер:
bc43b99a11414766bf80fc0b9ba25ec2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-01-009148-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління соціальної та ветеранської політики Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393782
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА, будинок 31-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління соціальної та ветеранської політики Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393782
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА, будинок 31-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 698 644.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт Управління соціальної та ветеранської політики Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
(облаштування вхідних груп з встановленням пандуса та підйомників для громадян з обмеженими можливостями , облаштування безбар’єрного простору для маломобільних груп населення, заміна вікон) за адресою: за адресою: вул. Межигірська, 25 А
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
01.10.2025 14:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяПодільський
Сума1 698 644.00 UAH