• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (код ДК 021:2015)-50420000-5

Завершена

280 000.00 UAH з ПДВ
Номер: d1850c0ad5a642308006e2645e9fcc7a
Внутрішній номер закупівлі: 26600268
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-30-009141-a   
Замовник: Державна установа «Національний науковий центр радіаційної медицини, гематології та онкології Національної академії медичних наук України»
Контактна особа: Марина Гужва +380674277574 nikinundus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 280 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.09.2025 15:52 - 05.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 30.09.2025 15:52 - 08.10.2025 10:00
Аукціон: з 09.10.2025 15:29
Період кваліфікації: 08.10.2025 10:00 - 09.10.2025 16:24
Період завантаження договору: 15.10.2025 00:00 - 25.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴280 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (код ДК 021:2015)-50420000-5