-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (код ДК 021:2015)-50420000-5-Технічне обслуговування Рентген-опромінювача крові RADGIL 2,Технічне обслуговування Автоматичного імуноаналізатору HP-AFS/1, Технічне обслуговування Центрифуги з інкубаторм для опрацювання гелевих карт STARGEL10
Оголошено тендер
280 000.00
UAH
Номер:
d7bf68e5e2e943c8b01ea9b9bc111c5e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-30-001129-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа «Національний науковий центр радіаційної медицини, гематології та онкології Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45350633
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, Київ, вул. Юрія Іллєнка, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа «Національний науковий центр радіаційної медицини, гематології та онкології Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45350633
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, Київ, вул. Юрія Іллєнка, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (код ДК 021:2015)-50420000-5-Технічне обслуговування Рентген-опромінювача крові RADGIL 2,Технічне обслуговування Автоматичного імуноаналізатору HP-AFS/1,
Технічне обслуговування Центрифуги з інкубаторм для опрацювання гелевих карт STARGEL10
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.09.2025 09:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:6561060 - Діагностика і лікування захворювань із впровадженням експериментальних та нових медичних технологій, спеціалізована консультативно-поліклінічна допомога, що надається науково-дослідними установами Національної академії медичних наук України
Сума280 000.00 UAH