• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

природний газ для потерб опалення

Завершена

21 315.75 UAH з ПДВ
Номер: 8b351ddd7bec41f4b4a0c51e75f581b3
Внутрішній номер закупівлі: 26598164
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-30-007024-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
Контактна особа: Андрій Панченко +380678963471 bazaspecmp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-09-08-006493-a
Очікувана вартість: 21 315.75 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ для потреб опалення
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 1.25 тисяча кубічних метрів
Період постачання 01.10.2025 - 31.10.2025
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 21 315.75 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.09.2025 14:34
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 832c792d8b5c4e6bb6bd43d096fcb505
Ідентифікатор договору: UA-2025-09-30-007024-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 18-9055/25-БО-Т
Сума договору: 188.77 UAH з ПДВ
Сума договору: 157.31 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.09.2025 00:00 - 20.11.2025 00:00
Дата підписання: 30.09.2025 13:00
Статус:
Виконаний
pdf
Заява на приєднання.pdf
pdf
18-9055_Згода.p7s.pdf
pdf
договір постачання газу.pdf
pdf
Додаткова угода, надання акту звірки 1 (1).p7s.pdf
pdf
Акти звірки.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s