• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

природний газ для потерб опалення

Оголошено тендер

21 315.75 UAH
Номер: a251faf6a686439aacc155d6e1c49e9b
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-17-007708-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
Очікувана вартість: 21 315.75 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: природний газ для потерб опалення
Примітки: Закупівля відповідно до п.п. 6 п. 13 Постанови КМУ 1178 у разі, коли відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 17.09.2025 12:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2151 - Забезпечення діяльності інших закладів у сфері охорони здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяТернопіль
Сума21 315.75 UAH