• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з проведення технічної діагностики та оцінки працездатності телекомунікаційного обладнання та відеотехніки з метою подальшого оформлення документів для списання (код ДК 021:2015 – 71630000-3 “Послуги з технічного огляду та випробовувань”)

Торги не відбулися

704.00 UAH з ПДВ
Номер: 6c6758b867684aeaafe29e57804a1afa
Внутрішній номер закупівлі: 26580673
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-29-002499-a   
Замовник: ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
Контактна особа: Бульдяк Тетяна Іванівна 0664215844 tetanabuldak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 704.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.09.2025 10:42 - 04.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 29.09.2025 10:42 - 07.10.2025 00:00
Аукціон: з 07.10.2025 13:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴704.00 Послуги з проведення технічної діагностики та оцінки працездатності телекомунікаційного обладнання та відеотехніки з метою подальшого оформлення документів для списання (код ДК 021:2015 – 71630000-3 “Послуги з технічного огляду та випробовувань”)