-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення технічної діагностики та оцінки працездатності телекомунікаційного обладнання та відеотехніки з метою подальшого оформлення документів для списання (код ДК 021:2015 – 71630000-3 “Послуги з технічного огляду та випробовувань”)
Оголошено тендер
704.00
UAH
Номер:
bd726f5b612a46cb8eec35f21a716762
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-29-002527-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971359
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛ. РУСЬКА, будинок 248М
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971359
-
Контактна особа:
Бульдяк Тетяна Іванівна +380664215844 tetanabuldak@gmail.com
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛ. РУСЬКА, будинок 248М
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
704.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення технічної діагностики та оцінки працездатності телекомунікаційного обладнання та відеотехніки з метою подальшого оформлення документів для списання (код ДК 021:2015 – 71630000-3 “Послуги з технічного огляду та випробовувань”)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.09.2025 10:24
Дата модифікації:
29.09.2025 09:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума704.00 UAH