-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-09-26-010370-a
Категорія Замовника: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Торги не відбулися
68 210.40
UAH з ПДВ
Номер:
ba7fbacd25674dcfa3118a51f7adfe15
Внутрішній номер закупівлі:
26573903
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-26-010370-a
Замовник:
Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569232
-
Адреса:
34610, Україна, Рівненська область, Малинськ, вулиця Шкільна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Прокопчук Наталія Сергіївна +380970524943 malynsk.lyceum@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
68 210.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.09.2025 15:22 - 01.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.09.2025 15:22 - 04.10.2025 00:00
Аукціон:
з 06.10.2025 14:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴68 210.40 Природний газ