• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

68 210.40 UAH
Номер: 9291f8e5daf6434db6ed37a1a633b36a
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-26-012099-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
Замовник: Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
Очікувана вартість: 68 210.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Примітки: категорія: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 26.09.2025 14:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМалинськ
Сума68 210.40 UAH