-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення спортивної зали Скраглівської гімназії Бердичівської міської ради Житомирської області за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н., село Скраглівка, вул. Миру, 22 Г
Тендер Prozorro UA-2025-09-26-009794-a
Завершена
375 557.00
UAH з ПДВ
Номер:
33d25b8844664c699dde638a84828b21
Внутрішній номер закупівлі:
26573321
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-26-009794-a
Замовник:
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143206
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, пл. Центральна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Гондерук +380414340926 osvtend@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
375 557.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.09.2025 14:56 - 07.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.09.2025 14:56 - 10.10.2025 00:00
Аукціон:
з 10.10.2025 14:15
Період кваліфікації:
10.10.2025 00:00 - 16.10.2025 16:51
Період завантаження договору:
22.10.2025 00:00 - 01.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴375 557.00 Поточний ремонт приміщення спортивної зали Скраглівської гімназії Бердичівської міської ради Житомирської області за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н., село Скраглівка, вул. Миру, 22 Г