-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення спортивної зали Скраглівської гімназії Бердичівської міської ради Житомирської області за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н., село Скраглівка, вул. Миру, 22 Г
Оголошено тендер
375 557.00
UAH
Номер:
993dbe2d067f40d68e8b720864536cea
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-26-011691-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143206
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, пл. Центральна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143206
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, пл. Центральна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
375 557.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщення спортивної зали Скраглівської гімназії Бердичівської міської ради Житомирської області за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н., село Скраглівка, вул. Миру, 22 Г
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.09.2025 14:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБердичів
Сума375 557.00 UAH