-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-09-26-005421-a
Торги не відбулися
68 212.00
UAH з ПДВ
Номер:
cc989ad107284cfca5bc995a0e2b8f5d
Внутрішній номер закупівлі:
26568955
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-26-005421-a
Замовник:
Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22581256
-
Адреса:
35740, Україна, Рівненська область, смт Мізоч, вул. Хмельницького Б, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Віталіївна Ткачук +380365240130 mizoch_internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
68 212.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.09.2025 11:55 - 01.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.09.2025 11:55 - 04.10.2025 00:00
Аукціон:
з 06.10.2025 13:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴68 212.00 Природний газ