• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо Природний газ

Оголошено тендер

68 212.00 UAH
Номер: 4281834ab9804b37b778c1b5222bfa3a
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-26-006755-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
Замовник: Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
Очікувана вартість: 68 212.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо Природний газ
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2270 Оплата комунальних послуг та енергоносіїв
Дата опублікування: 26.09.2025 11:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяМізоч
Сума68 212.00 UAH