-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги збирання кукурудзи на силос
Тендер Prozorro UA-2025-09-25-011963-a
Завершена
50 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
1fa9a7698f27410a958dee88eb2c24b0
Внутрішній номер закупівлі:
26559649
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-25-011963-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вулиця Шевченка, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Почотова Оксана Володимирівна 380959336960 oksana.pochetova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором № UA-2025-09-15-013303-a, яка 23.09.2025 року була автоматично відмінена електронною системою закупівель (предмет закупівлі – ДК 021:2015 код ––77110000-4 – Послуги пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги збирання кукурудзи на силос) - 50000,00 грн. (П’ятдесят тисяч гривень 00 коп.) - в обсязі 20 га., відповідно до п. 51 Особливостей – «неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями».
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги збирання кукурудзи на силос
Кількість
20 гектар
Період постачання
25.09.2025 - 08.10.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП МИСЮРА ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2326219687
-
Контактна особа:
Мисюра Валентина Василівна 380675007292
-
Адреса:
08400, Україна, Київська область, Переяслав, вулиця Замкова, будинок7
Ціна пропозиції
50 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.09.2025 15:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
01587f57ccba4ee2a1574f69b399f4da
Ідентифікатор договору:
UA-2025-09-25-011963-a-b1
Постачальник:
ФОП МИСЮРА ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2326219687
-
Адреса:
08400, Україна, Київська область, Переяслав, вулиця Замкова, будинок7
Номер договору:
321
Сума договору:
50 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги збирання кукурудзи на силос: 2 500.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.09.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
25.09.2025 10:00
Статус:
Виконаний