• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги збирання кукурудзи на силос

Оголошено тендер

50 000.00 UAH
Номер: 1ecb238300e04c8ea81e08c6cf8c16fe
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-25-014229-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Замовник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Очікувана вартість: 50 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги збирання кукурудзи на силос
Примітки: Укладення договору відповідно до пп.6 п.13 постанови КМУ “Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” від 12.10.2022р. №1178 (зі змінами) – відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 25.09.2025 15:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти Державного бюджету
Код класифікації видатківКПК-2025:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума50 000.00 UAH