• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги медичних лабораторій із здійснення досліджень для Комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний протипухлинний центр» Хмельницької обласної ради

Категорія замовника відповідно до ч. 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»: Підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мови, якими повинні готуватись тендерні пропозиції: Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не встановлене тендерною документацією. Розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається. * з особливостями затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами)

Торги відмінено

2 428 155.00 UAH з ПДВ
Номер: e44dcd345f704918bfa99c5b618881d6
Внутрішній номер закупівлі: 26556721
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-25-009029-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПРОТИПУХЛИННИЙ ЦЕНТР" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Костянтин Шевчук +380382656137 hoodkkt2016@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 428 155.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.09.2025 14:22 - 05.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 25.09.2025 14:22 - 08.10.2025 00:00
Аукціон: 13.10.2025 13:48 - 13.10.2025 14:17
Період кваліфікації: 13.10.2025 14:17 - 01.12.2025 11:34
Період завантаження договору: 07.12.2025 00:00 - 17.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 2ec0d0bd35fe4944a072a0d23f735823
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Згідно із підпунктом 1 пунктом 50 Особливостей Замовник відміняє відкриті торги у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Період оскарження: 29.12.2025 10:28 - 09.01.2026 00:00
Дата опублікування: 29.12.2025 10:28
Дата виконання: 09.01.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴2 428 155.00 Послуги медичних лабораторій із здійснення досліджень для Комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний протипухлинний центр» Хмельницької обласної ради