• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів Загірненської гімназії

Торги не відбулися

99 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 75abab7fc3b54285b77db4d9a1700e88
Внутрішній номер закупівлі: 26546381
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-24-014897-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Квашня Марта 380687395620 martakvashnia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 99 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.09.2025 17:40 - 29.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 24.09.2025 17:40 - 02.10.2025 00:00
Аукціон: з 02.10.2025 11:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴99 000.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів Загірненської гімназії