-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів Загірненської гімназії
Оголошено тендер
99 000.00
UAH
Номер:
e35a463d3c6f4426b23da087a2fe510b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-24-018305-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43968702
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул.Шевченка Т., будинок 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43968702
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул.Шевченка Т., будинок 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
99 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів Загірненської гімназії
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
24.09.2025 17:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСубвенція з державного бюджету для забезпечення харчування учнів 1-4 класів
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтрийська
Сума99 000.00 UAH