-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 85150000-5 – Послуги діагностичної візуалізації (Послуги з розшифрування, опису та інтерпретації даних досліджень мультизрізової комп’ютерної томографії із застосуванням телемедичних технологій)
Тендер Prozorro UA-2025-09-24-011078-a
Завершена
140 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4837e2d092704ce49a285a28e19141ac
Внутрішній номер закупівлі:
26542537
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-24-011078-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Любарська лікарня" Любарської селищної ради Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991754
-
Адреса:
13133, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, с. Старий Любар, вул. Медична, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Манько +380634834894 zakupivlilublik@outlook.com https://lubar.likarnja.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
85150000-5 Послуги діагностичної візуалізаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.09.2025 15:16 - 29.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2025 15:16 - 02.10.2025 09:00
Аукціон:
з 03.10.2025 15:51
Період кваліфікації:
02.10.2025 09:00 - 03.10.2025 16:35
Період завантаження договору:
09.10.2025 00:00 - 19.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 000.00 Код ДК 021:2015: 85150000-5 – Послуги діагностичної візуалізації (Послуги з розшифрування, опису та інтерпретації даних досліджень мультизрізової комп’ютерної томографії із застосуванням телемедичних технологій)