• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 85150000-5 – Послуги діагностичної візуалізації (Послуги з розшифрування, опису та інтерпретації даних досліджень мультизрізової комп’ютерної томографії із застосуванням телемедичних технологій)

Оголошено тендер

140 000.00 UAH
Номер: a323e05c09884c86984d702d34073f7a
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-24-012667-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Любарська лікарня" Любарської селищної ради Житомирської області
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Любарська лікарня" Любарської селищної ради Житомирської області
Очікувана вартість: 140 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015: 85150000-5 – Послуги діагностичної візуалізації (Послуги з розшифрування, опису та інтерпретації даних досліджень мультизрізової комп’ютерної томографії із застосуванням телемедичних технологій)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 85150000-5 Послуги діагностичної візуалізації
Дата опублікування: 24.09.2025 14:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума140 000.00 UAH