-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Вугілля кам’яне марки Г(Г2) (13-100), Брикет паливний вугільний
Тендер Prozorro UA-2025-09-24-006632-a
Завершена
72 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
9afa34e8e47d4e6da857a02c05b58e6e
Внутрішній номер закупівлі:
26538101
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-24-006632-a
Замовник:
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ДУ "ОДЕСЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38722636
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, місто Білгород-Дністровський, вулиця Московська, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Коваш +380673054057 olya.kovash@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
72 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.09.2025 12:35 - 29.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2025 12:35 - 02.10.2025 00:00
Аукціон:
з 02.10.2025 15:17
Період кваліфікації:
02.10.2025 00:00 - 02.10.2025 10:45
Період завантаження договору:
08.10.2025 00:00 - 18.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴72 700.00 Вугілля кам’яне марки Г(Г2) (13-100), Брикет паливний вугільний